Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 

Dyniowy peeling

 

Dyniowy peeling

To przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny dla skóry problematycznej, z problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi.

Sprawdź

Peeling Vitamin C

 

Peeling Vitamin C

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi.

Sprawdź

Ferulac z Witaminą C

 

Ferulac z Witaminą C

Zabieg łączy właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego z witaminą C. Jest to peeling całoroczny, przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych fotostarzeniem.

Sprawdź

Peeling migdałowy

 

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy jest zabiegiem o działaniu odmładzająco-regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry.

Sprawdź

Retexture Brite Peel

 

Retexture Brite Peel

Innowacyjny peeling chemiczny z aktywnym retinolem. Znacząco rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt skóry, spłyca linie zmarszczek i wyrównuje powierzchnie i tekstury naskórka.

Sprawdź

Peptydowy Peeling Biomimetyczny

 

Peptydowy Peeling

Innowacyjna alternatywa botoksu. Daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych, rozjaśnia przebarwienia, aplikowana również na okolicę oczu.

Sprawdź