Kosmetyka klasyczna

 


 

Stylizacja brwi i rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs 1:1

Henna – to naturalny i ekologiczny środek do farbowania brwi i rzęs. Henna prócz zastosowania estetycznego zapewnia ochronę i połysk. Henna jest idealną alternatywą dla "tradycyjnych", chemicznych farb. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem. Regulacja poprawia kształt łuku brwiowego i sprawia, że wygląda on symetrycznie i naturalnie pięknie.

Historycy podają, że henna była używana już 5000 lat temu: jako kosmetyk, również jako medykament-symbolizowała powodzenie, szczęście, płodność.

Henna brwi i rzęsy + regulacja - 40 zł

 

Przedłużanie, zagęszczenie rzęs 1:1

 

Długość rzęs jak ich gęstość dobierana jest indywidualnie w konsultacji z kosmetyczką.

Dzięki temu bez problemu można uzyskać efekt sztucznych rzęs lub naturalny efekt zagęszczenia.

Przedłużanie i stylizacja rzęs - na czym polega?

Zabieg przedłużania i stylizacji rzęs to popularna ekspresowa metoda, dająca efekt natychmiastowego zagęszczenia, pogrubienia i wydłużenia rzęs. Polega na doklejeniu jednej lub większej ilość sztucznych rzęs do każdego naturalnego włoska.

Przedłużenie stylizacja rzęs cena: pierwsza wizyta (założenie) - 170 zł, uzupełnienie 120 zł

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

 

Makijaż

Tylko profesjonalnie przygotowany makijaż idealnie podkreśli walory oraz zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków a zabiegi wykonuje kosmetyczka z 17 letnim doświadczeniem.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Oczyszczanie manualne

 

Oczyszczanie manualne

To zabieg kosmetyczny, który pozwoli Ci szybko pozbyć się zanieczyszczeń skóry, odblokować zatkane pory i przywrócić skórze naturalny piękny wygląd. Poprawia mikrocyrkulację krwi i wchłanianie substancji aktywnych.

Sprawdź Zobacz wszystkie

manicure

 

Stylizacja paznokci manicure

Stylizacje paznokci to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji dłoni. Oferujemy manicure klasyczny czyli zabieg pielęgnacyjny na dłonie, hybrydowy czyli nałożenie lakieru oraz japoński czyli regeneracyjny.

Sprawdź Zobacz wszystkie