Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Peeling Pirogronowy Sesderma

Peeling Pirogronowy Sesderma

Specjalistyczny peeling medyczny może być wykonywany na skórę twarzy, szyi, dekoltu, pleców lub ramion. Ma on za zadanie usunąć wierzchnią warstwę naskórka i stymulować procesy odbudowy i regeneracji.

Peeling pirogronowy Sesderma zawiera substancje czynne pozyskiwane z naturalnych źródeł takich jak kora wierzby. Dzięki zawartości kwasu salicylowego, który jest rozpuszczalny w tłuszczach, możliwe jest łatwe przenikanie preparatu przez sebum i oczyszczanie bardzo tłustej i zanieczyszczonej skóry. Peeling pirogronowy Sesderma pozwala na przenikanie aktywnych składników aż do skóry właściwej, dzięki czemu możliwe jest szybkie uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny.

Rezultaty peelingu to normalizacja pracy gruczołów łojowych, ujednolicenie kolorytu skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, spłycenie blizn i zmarszczek, wygładzenie skóry, znaczna poprawa jędrności i napięcia skóry, nadanie skórze miękkości i sprężystości, złagodzenie stanów zapalnych i redukcja trądziku.

Zabiegi z zastosowaniem peelingu zaleca się wykonywać w seriach dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Najlepszy okres na przeprowadzanie zabiegów to jesień, łagodna zima i wczesna wiosna.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Peeling bursztynowy

 

Peeling bursztynowy

Peeling Sucses Peel stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej odmłodzenia skórze. Pobudza metabolizm, stymuluje oddychanie komórkowe i ułatwia produkcję ATP.

Sprawdź Zobacz wszystkie

3-RETISES CT Yellow peel

 

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Ferulac Dubai Lips Peel

 

Ferulac Dubai Lips Peel

Peeling dla osób borykających się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną zredukowane.

Sprawdź Zobacz wszystkie