Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Ferulac Dubai Lips Peel

Ferulac Dubai Lips Peel

Usta są jednym z najbardziej wrażliwych i delikatnych obszarów naszego ciała, dlatego wymagają one specjalistycznej pielęgnacji. Brak komórek ochronnych, a także gruczołów potowych oraz łojowych sprawia, że okolica ust jest wyjątkowo podatna na odwodnienie, a co za tym idzie również pierzchnięcie i pękanie. Wiele czynników zewnętrznych wpływa na wygląd i kondycję naszych ust – od naturalnych procesów starzenia się, poprzez ekspozycję na słońce i czynniki środowiskowe, aż do palenia papierosów.

Ferulac Debai Lips Peel powstał z myślą o osobach, które borykają się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną znacznie zredukowane.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Ferulac Valencia Peel z TCA

 

Ferulac Valencia Peel z TCA

Ferulac Valencia Peel efektywnie ujędrnia i nawilża skórę - kwas salicylowy otwiera nam drogę do głębszych poziomów naskórka, zaś kwas ferulowy z witaminą C wykazują działanie depigmentujące.

Sprawdź Zobacz wszystkie

DNA Recovery Peel

 

DNA Recovery Peel

DNA Recovery Peel to zaawansowany peeling nanotechnologiczny naprawiający uszkodzenia DNA, poprawiający jędrność skóry, opóźniający jej fotostarzenie i redukujący trądzik.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Ferulac z laktoferyną

 

Ferulac z laktoferyną

Jest przeznaczony dla całkowitego odbudowania nie tylko włókien kolagenowych i elastynowych, ale również odbudowania płaszcza hydrolipidowego. Kluczową rolę odgrywa białko, jakim jest laktoferyna.

Sprawdź Zobacz wszystkie