Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

DNA Recovery Peel

DNA Recovery Peel

Pierwszy peeling nanotechnologiczny naprawiający uszkodzenia DNA.

Kwas ferulowy neutralizuje wolne rodniki i zwiększa działanie witamin C i E, chroni przed promieniowaniem UVB i UVA oraz wzmacnia działanie innych fotoprotektorow, redukuje stan zapalny i rumień, hamuje aktywność tyrozynazy. Enzymy reperujące DNA powodują fotoreaktywację, rozerwanie łańcucha, w ktorym znajduje się dimer tymidynowy oraz usuwają utlenioną zasadę azotową. Cynk i aminokwasy stabilizują strukturę łańcucha DNA w procesie replikacji i transkrypcji. Retinaldehyd i retinol stymulują proliferację keratynocytow i macierzy pozakomorkowej. Modelują nadaktywność zaburzonych melanocytow. Czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastow i przyspieszają naprawę naskorka.

Wskazania:

  • zaawansowane fotostarzenie,
  • starzenie biologiczne,
  • rogowacenie starcze,
  • naprawa struktury DNA,
  • antyoksydacja,
  • wsparcie terapii przebarwień,
  • leczenie trądziku.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Ferulac Dubai Lips Peel

 

Ferulac Dubai Lips Peel

Peeling dla osób borykających się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną zredukowane.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Ferulac Valencia Peel z TCA

 

Ferulac Valencia Peel z TCA

Ferulac Valencia Peel efektywnie ujędrnia i nawilża skórę - kwas salicylowy otwiera nam drogę do głębszych poziomów naskórka, zaś kwas ferulowy z witaminą C wykazują działanie depigmentujące.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Ferulac z laktoferyną

 

Ferulac z laktoferyną

Jest przeznaczony dla całkowitego odbudowania nie tylko włókien kolagenowych i elastynowych, ale również odbudowania płaszcza hydrolipidowego. Kluczową rolę odgrywa białko, jakim jest laktoferyna.

Sprawdź Zobacz wszystkie