Kosmetyka klasyczna

 


 

Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy

Wskazania: nadmierne rogowacenie, modzele, odciski, pękające pięty, rogowacenie około paznokciowe.

Pedicure leczniczy to zabieg specjalistyczny, który łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne, regeneracyjne, jak również poprawia kondycję i wygląd stóp. Wykonuje się go leczniczo i profilaktycznie, aby zapobiec bolesnym i nieestetycznym dolegliwościom stóp.

W ramach leczniczego pedicure wykonujemy:

  • usuwanie hiperkeratoz
  • usuwanie modzeli, nagniotków
  • leczenie pękających pięt
  • korekcję wrastających paznokci
  • leczenie grzybiczych zakażeń płytki paznokciowej

Czym różni się pedicure podologiczny od zwykłego pedicure?

Pedicure podologiczny jest zabiegiem specjalistycznym i leczniczym a pedicure kosmetyczny to zabieg pielęgnacyjny.

Pedicure leczniczy to zabieg dla osób, które cierpią z powodu deformacji stóp, bolesnych modzeli, odcisków, pękających pięt czy wrastających paznokci. Podczas pedicure podologicznego w sposób delikatny i bezbolesny, usuwane są wszelkie zrogowacenia w obrębie paznokci i stopy przy użyciu wysterylizowanych narzędzi co zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Oczyszczanie manualne

 

Oczyszczanie manualne

To zabieg kosmetyczny, który pozwoli Ci szybko pozbyć się zanieczyszczeń skóry, odblokować zatkane pory i przywrócić skórze naturalny piękny wygląd. Poprawia mikrocyrkulację krwi i wchłanianie substancji aktywnych.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Stylizacja brwi i rzęs

 

Stylizacja brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs to naturalny środek do farbowania brwi i rzęs. Sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem. Bezpieczna dla skóry zapewnia ochronę i połysk. Kosmetyczka..

Sprawdź Zobacz wszystkie

 

Makijaż

Tylko profesjonalnie przygotowany makijaż idealnie podkreśli walory oraz zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków a zabiegi wykonuje kosmetolog z 19 letnim doświadczeniem.

Sprawdź Zobacz wszystkie